Stylowe łączenie torebki i butów

Od wiek wieków panowało przekonanie, że dobrze dobrana torebka powinna pasować do butów i odwrotnie. Do tej pory tą zasadą kierują się miliony kobiet na całym świecie, dobierając obydwa elementy do siebie. Jest to słuszne, gdyż te dwa elementy naszego stroju zawsze będą pasowały, gdy dobierzemy je w jednakowym kolorze. Jest to bezpieczna kombinacja.

W dzisiejszych czasach zarówno projektanci, jak i panie będące odbiorcami nowych fasonów odbiegają od złotej reguły tego samego koloru i fasonu dla torebki i butów. Coraz mniej dostępnych jest na rynku zestawów gotowych do kupienia tej samej marki, składających się właśnie z butów i torebki. Projektanci mają nowatorskie podejście twierdzące, że jeśli kobieta będzie chciała dobrać idealnie te dwa dodatki to i tak jej się uda z powodu ogromnej różnorodności towaru w sklepach, jednak gdy będzie chciała samemu dobrać taką kombinację, która będzie jej najbardziej odpowiadać, to będzie mogła to zrobić. Do lamusa odeszła więc reguła idealnego dopasowania. Na topie jest łączenie torebki z butami w zupełnie odmiennych kolorach, a tym bardziej w dwóch różnych stylach. Przykładem jest połączenie eleganckich stonowanych szpilek z dużą, kolorową sportową torbą.

Tego typu połączenia nikogo już nie zaskakują, ponieważ każdy chce być inny. Coraz więcej osób korzysta więc z możliwości mieszania stylów (np. sportowy z eleganckim), jaką daje ogromna różnorodność towarów dostępnych w sklepach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *